VÝMENA A VRÁTENIE TOVARU

VÝMENA & VRÁTENIE TOVARU

V rámci nášho Aqalogy Teamu budeme vždy pracovať čo najsvedomitejšie aby sme boli schopní poskytnúť Vám tie najlepšie produkty a služby.


Výmenu alebo vrátenie tovaru môžete realizovať až do 60 dní!

 

PODMIENKY NA VÝMENU A VRÁTENIE TOVARU AQALOGY

Vaša spokojnosť je našou prioritou a musíme brať do úvahy, že sa niekedy vyskytnú situácie kedy budete potrebovať využiť službu výmeny či vrátenia Aqalogy tovaru.

Nenosené, neužívané, neznečistené a neprané produkty Aqalogy môžete vymeniť či vrátiť do 60 dní od doručenia tovaru.

Ak by náhodou nastala situácia, že obdržíte poškodený tovar alebo tovar, ktorý ste si neobjednali, je dôležité aby produkty ostali nenosené, neužívané a neprané. Neodkladne nás prosím o tom informujte,  v takomto prípade Vám samozrejme môžeme uhradiť plnú sumu za poškodený či omylom odoslaný tovar. Samozrejme Vám uhradíme aj poštovné náklady spojené s odoslaním tovaru na našu adresu.

AKO VYMENIŤ ČI VRÁTIŤ TOVAR AQALOGY

Ak si prajete vymeniť či vrátiť Vašu objednávku prosím stiahnite si formulár na vrátenie alebo výmenu tovaru a vyplnený nám ho prosím pošlite na email info@aqalogy.com. Zároveň jeho vytlačenú verziu vložte do balíčka s tovarom, ktorý si prajete vymeniť či vrátiť. Prosíme Vás, aby ste zásielku balili do obálky alebo iného vhodného obalu, produkty posielajte poskladané, nepokrčené. Majte na pamäti, že spôsob a forma zasielania vráteného tovaru je Vaša sebareprezentácia. 


Vymeniť alebo vrátiť tovar u nás vyriešite prostredníctvom Zásielkovne/ Packety.

AKO NA TO? 

Zabalenú zásielku s vyplneným formulárom vo vnútri prinesiete na akúkoľvek pobočku ZÁSIELKOVNE, kde Vám zamestnanci po uvedení AQALOGY ID KÓDU 91443100 vytlačia a nalepia prepravný štítok a taktiež Vám pripravia potvrdenie o prebratí Vašej zásielky.

Zoznam pobočiek Zásielkovne nájdete NA TEJTO STRÁNKE

Za takto odoslaný balíček vám nebude účtovaný priamo v Zásielkovni žiadny poplatok.

Ak sa jedná o vrátenie tovaru bude vám refundovaná vaša objednávka do 30 dní od doručenia zásielky.

Formulár pre výmenu tovaru:

Formulár na výmenu tovaru vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu.

 

Formulár pre vrátenie tovaru

Formulár na vrátenie tovaru vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu.